باد – پیچاندن انرژی ترکیه مجانی کمیسیون

باد – پیچاندن: انرژی ترکیه مجانی کمیسیون تروریست ها حوادث تروریستی مجلس شورای اسلامی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال چگونه باعث محرومیت دو ستاره جوانش شد؟

صیادمنش و آقایی فعلا از همراهی تیم‌شان محروم هستند ولی جالب اینجاست که خود استقلالی‌ها باعث شدند تا این دو ستاره جوان با محرومیت روبرو شوند. 

استقلال چگونه باعث محرومیت دو ستاره جوانش شد؟

استقلال چگونه باعث محرومیت دو ستاره جوانش شد؟

عبارات مهم : ستاره

صیادمنش و آقایی فعلا از همراهی تیم ارزش محروم هستند ولی جالب اینجاست که خود استقلالی ها باعث شدند تا این دو ستاره جوان با محرومیت روبرو شوند.

به گزارش خبرآنلاین؛آقایی و صیادمنش دو بازیکن جوان استقلال هستند که به علت رفتاری نا متعارف یک ماه از همراهی استقلال محروم شده است اند ولی توصیه جالبی که در این محرومیت وجود دارد این است که خود استقلالی ها عامل مهم در این محرومیت بوده اند!

ماجرا از این قرار است که بعد از بازی با ذوب آهن سایت رسمی کلوب استقلال فیلمی را که از کنار زمین ضبط شده است بود روی خروجی سایت خودش قرار می دهد.تصویری که البته خیلی هم واضح نیست ولی هر چه که است باعث یکی از بزرگترین جنجال ها در روزهای اخیر جهت آبی ها شده است است.

استقلال چگونه باعث محرومیت دو ستاره جوانش شد؟

تصویری که می گویند شوخی نامتعارف این دو بازیکن جوان را به تصویر می کشد.با این حال خود سجاد آقایی می گوید که هنگامی که در حین خوش حالی گل روی دوش صیادمنش پریده است با استوک روی پای او می آید و به همین علت این بازیکن جهت اینکه پایش آسیب نبیند به سمت جلو می رود.اظهار نظری که زیاد به توجیه شباهت دارد.با این حال آنچه که باعث محرومیت این دو بازیکن شده است است اشتباه سهوی در انتشار این فیلم به وسیله خود استقلالی ها بوده است نه چیز دیگری.

واژه های کلیدی: ستاره | بازیکن | تصویری | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs